Hakkımızda

MP Poyraz İnşaat Kurumsal

MP POYRAZ İNŞAAT, 1996 yılında Muharrem POYRAZ tarafından kurulmuştur. Sektördeki 20 yıllık geçmişi ve aralıksız yürüttüğü faaliyetleri ile Malatya'nın inşaat alanında en köklü firmalarından biridir. Geçen bu süre içerisinde Malatya'da ve çevre illerde pek çok yerinde sayısız örnek yapıya imza atmış ve üstlendiği istisnasız her işi kusursuz biçimde zamanında tamamlamıştır. MP POYRAZ İNŞAAT, inşaat işlerinin yanı sıra bugünlere kadar uzanan sayısız örnek plan ve projeyi Malatya'ya kazandırmıştır. Çok uzun yıllardan beri hizmet etmeye devam eden yapılara imza atmış olmak, MP POYRAZ İNŞAAT için ayrı bir gurur kaynağıdır. Kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçiren MP POYRAZ İNŞAAT, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslim politikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, güvenilir bir marka haline gelmeyi başarmış bir şirkettir. Günümüzde iseMP POYRAZ İNŞAAT, aynı kalite ve hizmet anlayışı ile bütünleşik bir gayrimenkul geliştiricisi kimliği ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Geçmişinden aldığı güç, donanımlı alt yapısı, teknik personeli ve iş ortakları ile geleceği inşa etmek için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

MP POYRAZ İNŞAAT, insanları mutlu edecek yapılar üretmek ve gayrimenkul yatırımlarınıza 1.sınıf kalite ve işçilik ile değer katmak için vardır.

VİZYONUMUZ

Konut ve işyeri projesi geliştirme ve gerçekleştirme alanında, on yıl içinde Türkiye’de ilk on firma arasında yer almak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük
Müşteri Odaklılık
Yenilikçi Yaklaşım
Takım Çalışması
Sürekli Öğrenme ve Gelişim
Sağlık ve Güvenlik